Home > Classes > Upcoming thangka courses > Workshop Boeddha Gezicht op vr 14 juni 2019 in Den Haag
Het Gezicht van de Boeddha
Thangka tekenworkshop
Tijdens deze ochtendworkshop in Den Haag leer je het Gezicht van de Boeddha te tekenen volgens de Tibetaanse-boeddhistische traditie.
Na een korte mindfulness-meditatie kom je middels een dialezing meer te weten komt over de achtergronden en symboliek van Tibetaanse thangka’s, waarna je zelf aan de slag gaat met de allereerste stap van thangkatekenen: het Boeddhagezicht.
Tijdens de tekensessies is er veel individuele begeleiding door Carmen. Aan het einde van de workshop heb je een prachtige, zelfgetekende Boeddha in handen.
Voor mensen met en zonder (enige) tekenervaring!
De workshop wordt gehouden in boeddhistisch centrum Sakya Thegchen Ling in Den Haag, dichtbij de binnenstad en zeer makkelijk te bereiken per auto of openbaar vervoer (zie onderaan deze pagina).
Meer info:
- Datum: vrijdag 14 juni 2019
- Tijd: 09.30-13.00
- Prijs: €49,50 *
- Inclusief: koffie, thee en gebruik van alle materiaal. Neem zelf pantoffels of dikke sokken mee, en evt. een opschrijfboekje.
- Locatie: Sakya Thegchen Ling, Laan van Meerdervoort 200 A, 2517 BJ Den Haag
- In verband met beperkte plek is tijdig reserveren noodzakelijk en is je inschrijving pas definitief na betaling
Voor reserveren vul in het formulier onderaan de pagina.
In combinatie met een of meerdere workshops die datzelfde weekend op deze plek gegeven worden krijg je korting, zie hieronder.
* Cursussen gaan door bij een minimum van 6 personen. Tot 2 weken voor de workshopdatum kunt u kosteloos afzeggen, daarna zal 50% van het cursusbedrag in rekening worden gebracht. Bij annulering binnen een week voor aanvang van de workshop bent u het volledige cursusbedrag verschuldigd. Mocht een cursus onverhoopt niet door kunnen gaan dan ontvangt u uiterlijk een week vantevoren bericht wordt het cursusgeld z.s.m. teruggestort op uw rekening.
Schrijf je in voor de Nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van toekomstige thangkacursussen in Den Haag.
Workshop ‘Tibetaanse Amulet maken’
Datum & tijd: Vrijdag 14 juni van 14.00-18.30
Prijs: €49,50 inclusief koffie, thee en gebruik van alle materiaal
Kortingsprijs Workshop Gezicht vd Boeddha + Tibetaanse Amulet maken €99 €89
Kortingsprijs Workshop Tib. Amulet maken + Weekendcursus Dieren in de Tib. Kunst €179,50 €160
Workshop ‘Dieren in de Tibetaanse Kunst’
Datum & tijd: Zaterdag 15 + Zondag 16 juni van 10.00-17.00
Prijs: €130 inclusief koffie, thee, lunches en gebruik van alle materiaal
Kortingsprijs Workshop Gezicht vd Boeddha + Weekendcursus Dieren in de Tib. Kunst €179,50 €160
Bij inschrijving voor alledrie workshops is de korting nog hoger en betaal je slechts €229 €199
Andere workshops en cursussen die op deze locatie worden gehouden dit jaar zijn:
Schrijf je in voor de Nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van toekomstige thangkacursussen in Den Haag.