Nederland / Zwolle / 12 april 2019 / Het Boeddha Gezicht

Home > Classes > Upcoming thangka courses > Thangka Workshop op vr 12 april 2019 in Zwolle

Het Gezicht van de Boeddha

Thangka tekenworkshop in Zwolle


buddha-face-workshop-carmen-mensinkTijdens deze middagworkshop in Zwolle leer je het Gezicht van de Boeddha te tekenen volgens de Tibetaanse thangka-traditie.

We beginnen de middag met een korte meditatie waarna je middels een dialezing meer te weten komt over de achtergronden en symboliek van Tibetaanse thangka’s. Tijdens de tekensessies is er veel individuele begeleiding door Carmen. Aan het einde van de dag keer je terug naar huis met een prachtige, zelfgetekende Boeddha.
> Tekenervaring is niet nodig, enthousiasme wel

NB: cursisten die al eens bij Carmen het Boeddhagezicht hebben getekend zijn van harte welkom voor het Vrouwelijk Boeddhagezicht, een Tibetaans Gelukssymbool of om alvast te beginnen met het onderwerp van de aansluitende weekendcursus: MedicijnBoeddha. Vermeld dit dan even bij je reservering (via onderstaand formulier), zodat Carmen dit kan voorbereiden.

De workshop in Zwolle wordt gehouden in een mooie, ruime en lichte zaal op korte loopafstand van het Centraal Station.
Inbegrepen: koffie, thee, koekjes en gebruik van alle materiaal.

Bekijk foto’s van eerdere thangkacursussen in Zwolle:
– Gezicht van de Boeddha – Happinez Workshop Zwolle
Zwolle, sneeuw & Boeddha! Weekendcursus Boeddhatekenen
– Of klik op de datum in onderstaande FaceBook post om meer foto’s te zien:



LET OP: Korting bij het volgen van het gehele weekend over MedicijnBoeddha, de Boeddha van Genezing
Deze workshop geeft je de perfecte basis voor het volgen van de rest van het cursusweekend waarbij je leert de MedicijnBoeddha, Boeddha van Genezing te tekenen, die diezelfde avond begint. Bij het reserveren voor beide cursussen krijg je €29 korting en betaal je slechts €199.

Bij reservering en betaling hiervan vóór maart krijg je ook nog een waardebon van €10 om terplekke te besteden in Carmen’s winkeltje.



Meer info & Reserveren middagworkshop

  • Datum: vrijdag 12 april 2019
  • Tijd: 13.30-18.00
  • Prijs: €59
    Wanneer je het cursusbedrag z.s.m. overmaakt (in ieder geval vóór maart), krijg je bij de cursus een waardebon van €5 om terplekke te besteden in Carmen’s winkeltje (met o.a. thangka-kaarten, tekenmaterialen, Tibetaanse sieraden)
  • Inclusief: koffie/thee en gebruik van alle materiaal 
  • Locatie: De Enk, Enkstraat 67 8012 VA Zwolle
  • Op loopafstand van Station Zwolle
  • Voor mensen met en zonder tekenervaring, er is veel individuele begeleiding
 Klik hier voor Kaart & Bereikbaarheid
De Enk
Enkstraat 67 8012 VA Zwolle

Van Station Zwolle 10 min. lopen:
– Vanaf het stationsplein loopt u de straat aan uw rechterkant in, de Terborchstraat.
– Deze loopt u helemaal uit en gaat op een gegeven moment met de bocht mee naar rechts, tot u bij de Van Karnebeekstraat uitkomt.
– Daar slaat u rechtsaf en meteen weer de eerste straat links in, de Enkstraat
– Deze loopt u uit tot aan het Assendorperplein, waar gebouw De Enk zich bevindt op nummer 67

Bus vanaf het station:
– Lijn 3 of 8, halte Groot Wezenland (en nog 3min. lopen via Assendorperstraat en dan na de Action rechtsaf de Enkstraat in)

Reserveren


Wil je verzekerd zijn van een plek, reserveer dan zo snel mogelijk. Je kunt tot 2 weken voor de cursus kosteloos afzeggen.

 


Testimonials:

[su_content_slider style=”light” effect=”fade” arrows=”yes” pages=”yes” autoplay=”4″] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
“De Boeddha tekenen op zo’n speciale manier heeft me diep geraakt.”
[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
“Prachtige traditie die al eeuwenlang wordt doorgegeven. Een eer om mee te doen.”
[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
“Een geweldige introductie in Boeddhisme + Tibetaanse Kunst. Lots of fun!!!”
[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]

Het was erg fijn gisteren. Ik heb genoten van jouw verzorgde workshop en ambiance.”

Marian, Nijmegen

[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
De cursus van afgelopen vrijdag heeft me heel veel gebracht. Het tekenen/schilderen van het Boeddha gezicht werkt krachtig door. Ik maak er telkens weer één, ben nu aan m’n vierde bezig. Leuk om verschillende grootte en mediums te proberen. Ik wil je nogmaals danken voor al de mooi dingen die ik van jou heb mogen ervaren.

Gurie, Den Haag 

[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
“Even een kleine feedback van gisteren. Gisteravond ben ik nog even gaan zitten achter mijn boeddha. Ik heb maar twee kleine streepjes gezet want ik wilde niet met een paar wijntjes op alles verpesten. Mijn hoofd was echt licht en leeg en voor het eerst weer eens super geslapen en zorgeloos wakker geworden …wauw! Jouw meditatie heeft mij heel erg goed gedaan.Vanochtend kon ik niet wachten om weer te tekenen! Dank voor je energie en wijsheid.”

Andrea Joos, Amsterdam

[/su_shadow][/su_content_slide] [su_content_slide][su_shadow style=”simple”]
“Ik wil je nog heel hartelijk danken voor de bijzondere dag gisteren, en de prachtige muziek, ik heb er een heel blij gevoel over.. en een hele mooie Boeddha (al kan ik bijna niet geloven dat ik het zelf getekend heb!)

Het was heel fijn om je grote toewijding te voelen, en kennis, vanuit een hele oude traditie, want dat geeft de dimensie en de authenticiteit die ik in alles zoek.”

Joëlle, Leiden

[/su_shadow][/su_content_slide] [/su_content_slider] > Meer ervaringen en werk van Carmen’s cursisten kun je hier vinden



Bekijk hier het korte Happinez Filmpje dat gemaakt is naar aanleiding van het artikel in Happinez Magazine, waarin Carmen praat over het maken van een thangka: